fbpx

Můj příběh

Má cesta k Motivárně

Je docela těžké na začátek popsat, kdo vlastně jsem. Jsem obyčejnou ženou, manželkou a maminkou. Svůj život každý den zasvěcuji činnostem, které mě dělají šťastnou. Věřím v to, že si každý tvoříme svůj vlastní život svými myšlenkami a postoji, a tak i já se snažím vytvářet ten svůj. Je svobodný, plný kreativity a hojnosti.

Můj život dřív ale takhle „lehký“ nebyl!

Žila jsem hodně hektickým životem. Práce, kapela, víkendové „na jedno“ , a pak to vyčerpané vysedávání u televize a přecpávání se. Všechny mé sny a tužby byly schovány v šuplíčku AŽ JEDNOU…. Všechno, co mě bavilo, co jsem toužila z celého srdce dělat, v mém tehdejším životě nemělo místo. Nedovolovala jsem si žít.

Spoutaná vlastními omezeními jsem záhy začala řešit i zdravotní potíže. Tloustla jsem, žádné diety nepomáhaly. Otěhotnět se mi nedařilo a bylo mi fyzicky čím dál tím hůř. Po všech možných vyšetřeních, kdy mi lékaři řekli, že mi vlastně nic není, jsem se poprvé rozhodla, že TAKHLE NE!

JE TO MŮJ ŽIVOT!

Přece se neupoutám až do konce svých dní na gauč a neproskuhrám zbytek života! Rozhodla jsem se vzít otěže svého života do vlastních rukou. Musela jsem se toho naučit opravdu mnoho. V prvé řadě odpočívat, zároveň cvičit, umět říct ne, když opravdu nechci, netlačit, nevztekat se, ne…. Těch NE bylo mnoho. A byla to pořádná dřina.

Brzy ale začala nést ovoce. Celý život se mi změnil, a to od základu. Začal se měnit můj pohled na svět. Nacházela jsem svou vlastní hodnotu. Změnily se mé zájmy. Nacházela jsem čas sama na sebe a vlastní koníčky. Okruh přátel se mi také obměnil. Dokonce jsem  po dlouhém rozhodování opustila tehdejšího manžela. Dnes jsem mu velice vděčná za cenné lekce, díky kterým jsem tam, kde jsem teď.

No, a záhy se objevil můj nynější manžel, se kterým jsem brzy otěhotněla (ano, myslela jsem si, že je chyba na mé straně, že to nejde!), velice rychle a hladce jsme z Ostravy utekli do vysněného domečku na vesnici. Najednou to šlo, a hned. Rodina se rozrostla o dalšího člena. Můj život o spousty nových zkušeností a možností. A jako bonus mám po svém boku partnera, který mě podporuje v mých snech, ať už jsou jakkoli šílené. Najednou nic není nemožné.

Nejlepší na celé změně je svoboda. Už se nesvazuji žádnými omezeními, očekáváními ani předpoklady. Vědomně tvořím vlastní život.

VŠE, PO ČEM JSEM KDY PRAHLA, MÁM. A JEN SVOU VLASTNÍ ZÁSLUHOU!

A tehdy jsem si uvědomila, že každý dokáže vše, po čem z celého srdce touží. A že  je mou velkou touhou být tady pro ostatní a podporovat je v realizaci jejich vlastních snů. Ať už samotným pořadem Motivárna, motivačními skupinami, e-booky, kurzy tvoření a rozvíjením kreativity, ať už má jakoukoli podobu, ale také péčí o tělo formou masáží a konzultací.

Začala jsem se vzdělávat v tom, co mi samé dělalo dobře a pomáhalo mi. Navštívila spousty seminářů a workshopů. Velice mi pomohly a stále pomáhají metody jako:

 • Těhotenská rovnice
 • Rodinné trojúhelníky
 • Numerologie
 • Práce se znameními zvěrokruhu
 • Psychosomatika a etikoterapie…
 • Vědomá práce s dělohou
 • Arteterapie
 • Kraniosakrální terapie
 • Různé masérské techniky
 • Reflexní terapie
 • Prvnky čínské medicíny
 • Znalost lokálních potravin a bylin

Proč vám to tady všechno píšu? Protože já vím, že to jde! Protože jsou to naše obavy, omezení, strachy, mající kořeny ve výchově, porodu, i těhotenství, které nám brání žít život, po jakém ve skrytu duše prahneme. Často už ani neprahneme a bojíme se „vystrčit růžky“ naší fantazie. Protože už nevěřím na dogmata, ani všudypřítomné „ezopindy“. Věřím v jedinečnost každého z nás. Každý má jiný život, jiné sny a každý je může žít. Jenže tomu tak není. A jako bonus se nám naše strasti promítají do naší fyzické stránky.

A PŘITOM JE TO TAK SNADNÉ!

Mým cílem je motivovat k životu, ne k přežívání.
Proč?
Protože každý má právo žít svůj sen!