fbpx

Měsíční Motivačník

Celoroční předsevzetí a plánovaní ještě nikdy nebylo tak zábavné.

Už žádné nesmyslné redukce, abstinence, a další vymyšlence.

Od teď bude vše jinak!

Osobní plánovač, motivace, prostor pro kreativitu, vision board i sebereflexe na každý měsíc – to vše v jednom prostém MĚSÍČNÍM MOTIVAČNÍKU.

Bára Veselá
Bára VeseláVeselá domoškola - vše co chcete vědět o domácím vzdělávání
Read More
Děkuju moc, že se mi do rukou dostal tvůj Měsíční motivačník. Sama si plánuju, že si udělám roční vision board. Mluvila jsem o něm i s klukama, ale úplně je to nenadchlo. Nad touhle měsíční variantou se kluci zaradovali. Je to super možnost pro ty, kdo potřebují plánovat po kouskách. Nebo třeba pro děti, které mají svoje vize krátkodobější... Sama jsem zvědavá, co si do ledna kluci vyplní, tedy jestli mi to ukážou...
PharmDr. Vendula Martinková
PharmDr. Vendula MartinkováSpecialistka na regeneraci organismu a reflexologii s citem
Read More
Jsem moc ráda, že mi poslední dobou přicházejí do života zajímavé příležitosti i lidé, ale s tím je také čím dál těžší správně rozdělovat svou pozornost a energii, abych se cítila dobře a stále následovala svůj záměr. Proto jsem nadšená z krásně zpracovaného Měsíčního motivačníku od Motivárny! Nejenže si můžu stanovit priority na daný měsíc a na konci zhodnotit, jestli mi opravdu přinesly, co jsem očekávala, ale můžu si vytvořit i mini vision board a stránku si hezky dozdobit podle chuti a pověsit si ji třeba na nástěnku. Ale já spíš využiji toho, že je to formát A5 a vložím si ji přímo do diáře, abych měla svůj motivačník stále na očích! Pokud si chcete srovnat své myšlenky, podpořit svůj záměr a nestrávit u toho hodiny, tak tuto krásnou pomůcku velmi doporučuji! A pokud rádi vybarvujete, tak se jistě vyřádíte :D!
Sandra Carić
Sandra CarićSandra Living - poradna Bachových esencí a kurzy automatické kresby
Read More
Musím říct, že Petřin počin mne velmi okouzlil. Jak sama Petra píše v článku, její motivačník spojuje více cest dohromady a to mne velmi naplňuje. Je to hravé, je to veselé a jde s tím krásně kouzlit. Kreativně se můžu vyřádit a vypsat a mít to každý měsíc jiné. Děkuji, že mám kolem sebe tolik Motivace i díky Petře!
Petra Dvořáková
Petra DvořákováRozhýbej svůj den
Read More
Petin motivačník se jistě stane mým oblíbeným pomocníkem při pravidelném plánování. Moc se mi na něm líbí, že si na jedné straně pěkně utřídím myšlenky a hlavní cíle. Nejvíc oceňuiji to, že mě nutí k zamyšlení, protože to není jen prostý výčet úkolů, ale vlastně mě vede i k přemýšlení o tom, kam chci směřovat, a to rozhodně stojí za to! Má mé vřelé doporučení 🙂
Previous
Next